StuntMan 3D

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39 MB
  • Version 2.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Timuz
STUNTMAN 3D; Android işletim sistemlerinin yüklü olduğu cep telefonları ve tabletleriniz için tasarlanmış kullanacağınız bir bisikleti kontrol edeceğiniz harika bir yarış oyunudur.

StuntMan 3D; Android işletim sistemlerinin yüklü olduğu cep telefonları ve tabletleriniz için tasarlanmış kullanacağınız bir bisikleti kontrol edeceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Üzerinde duracağınız bisiklet ile harikalar yaratmaya var mısınız? Hayallerinizdeki hareketleri yapabilmeniz için geliştirilen bu oyunda inanılmaz bir heyecanın içerisine gireceksiniz. Amacınız kontrolünüzdeki bisiklet ile size verilen yollarda başarılı bir şekilde ilerleyerek tüm puanları toplamanız olacaktır. Her seviyede gittikçe zorlaşacak ve daha çok puan toplamak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. 

Gerçekçi fizik özellikleri, HD ve 3D görünümü, birden fazla kamera desteği, seçilebilir bisiklet parçaları, her güne özel mücadele seviyesi gibi bir çok farklı özellik oyun ile birlikte size gelecektir. Ayrıca farklı dünya seçenekleri ile yeni misyonlar keşfedebilir ve facebook üzerinden arkadaşlarınızla bu oyunu paylaşarak onların size rakip olmalarını da sağlayabilirsiniz. 

StuntMan 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER